New Caledonia

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai New Caledonia

Pārdod īpašumu Jaunkaledonijā

Jaunkaledonija ir Francijas teritorija Klusā okeāna dienvidos, kurā ietilpst ducis salu. Pazīstama ar palmām izklātajām pludmalēm, tai ir lagūna, kas ir pilna ar zemūdens dzīvi, un ar 24 000 kvadrātkilometriem tā ir viena no lielākajām pasaulē. Milzīgs koraļļu rifs ieskauj galveno salu Grand Terre, kas ir iecienīts niršanas entuziastu galamērķis. Galvaspilsētā Noumejā atrodas daudzi franču stila restorāni un luksusa veikali.

Jaunkaledonija ir Francijas aizjūras teritorija, kas atrodas Klusā okeāna dienvidrietumos, uz austrumiem no Austrālijas. Kad franči kolonizēja Nauru, viņi pārņēma savā īpašumā valsts zemes. Daži tika nodoti kolonistiem kā privātīpašums, bet citi tika piešķirti kanakiem kā "rezerves". Bet šīs rezerves paliek Francijas īpašumā.

 

Ja vēlaties iegādāties īpašumu pārdošanai Jaunkaledonijā, procedūra nav pārāk vienkārša.

Tāpat kā citas Klusā okeāna valstis, zemes īpašumtiesības Jaunkaledonijā ir grūti nosakāmas. Zemes tiesību iegūšana nomai ir sarežģīta senču tradīciju dēļ zemes īpašumtiesību nodošanā. Bez tam starp kolonizatoriem un pamatiedzīvotājiem pastāv strīdi par to, kam patiesībā pieder zeme.

Ir dažādas vietas, kur jūs varētu meklēt īpašumu pārdošanai Jaunkaledonijā.

Faubourg Blanchot ir skaistu ēku un koloniālās arhitektūras mājvieta. Šis Noumejas rajons atgādina deviņpadsmitā gadsimta beigas un joprojām saglabā gandrīz sešdesmit koloniālās ēkas.

 

 

Poindimié atrodas galvenās Jaunkaledonijas salas Grande Terre ziemeļaustrumu piekrastē. Tā ir lieliska vieta, kur uzzināt vairāk par Kanakas kultūru. Šajā valsts ziemeļu daļā ciltis dzīvo ļoti vienkāršu dzīvi ar mājokļiem un pamata ērtībām. Un tas varētu būt ideāli piemērots, lai pārvietotu un iegādātos savu īpašumu pārdošanai Jaunkaledonijā

Bourail ciems ir gleznaina pilsēta ar daudzām vēsturiskām ēkām, kā arī veca bāka Gouaro un vecā militārā pasta nodaļa. Bourail muzejs piedāvā ieskatu

Jaunkaledonijas vēsture, un jūs varat redzēt arī pēdējo valstī lietoto giljotīnu. Ārpus pašas pilsētas atrodas koraļļu rifs, kas iekļauts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Viens no slavenākajiem šīs pilsētas pieminekļiem ir Bonhomme de Bourail, klinšu veidojums piekrastē, kas savu vārdu izsaka no it kā līdzības ar vīrieti, kurš nēsā cepuri.

Tātad jūs varat izvēlēties kādu no šīm lieliskajām salām, kur iegādāties īpašumu pārdošanai Jaunkaledonijā, un mēs esam pārliecināti, ka atradīsit tieši jums piemēroto īpašumu.

  •  
    Pārcelšanās uz Jaunkaledoniju. Expatriate un dzīvo Jaunkaledonijā

        Mēs tagad esam vasaras sezonas vidū. Tūristi iebrūk saulainākās pludmales, daudzi meklē pēdējā brīža galamērķi, lai varētu baudīt mieru pēc intensīva darba gada un upurēšanas. Mēs visi zinām, ka vasara ir visvairāk gaidītā sezona dažādu iemeslu dēļ. Bet kāpēc ierobežot sevi ar vienkāršu īs ...

2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB